У Львівській облраді обговорили проект бюджету

14:10 20 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У бюджеті Львівщини передбачено на обласні програми 792 мільйони гривень.

У проекті обласного бюджету на 2017 рік передбачено низку новацій та викликів, які слід врахувати. Про це повідомив сьогодні, 20 грудня, голова профільної комісії облради Олег Домчак, який також запевнив: «Мова йде про зростання мінімальної заробітної плати, передачу на місцеві бюджети оплати за енергоносії установ охорони здоров’я та освіти, фінансування профтехосвіти та питання пільгових перевезень».

Він також поінформував: «На сьогоднішній день ми маємо висновки по проекту бюджету всіх профільних комісій, за винятком комісії з питань регламенту. Сформований бюджет є збалансованим, звичайно є галузі, які потребують значно більше коштів, проте ми виходили з можливостей прогнозованої дохідної частини».

Голова профільної комісії облради також зазначив: «Крім того, ми очікуємо прийняття Державного бюджету, який, ми сподіваємося, дасть для області додатковий фінансовий ресурс. Також в рамках бюджетної децентралізації не варто забувати про залучення додаткових коштів,  які акумулюються на місцях».  

Натомість заступник голови облради Володимир Гірняк наголосив, що вона вперше одразу після прийняття обласного бюджету розпочне розгляд проектів обласних програм, які уже надійшли в раду. Він також запевнив: «У 2017 році ми ставимо собі амбітне завдання – за січень-лютий прийняти усі обласні програми, які в минулі роки затверджували весною і навіть на початку літа. Це дозволить оперативно приступити до їх виконання і реалізувати у відповідні терміни».

В облраді також повідомили, що «на обласні програми на 2017 рік в обласному бюджеті передбачено 792 мільйони гривень», і що «під час слухань бюджету піднімалися найбільш актуальні для громадськості питання». Зокрема, йшлося про необхідність збільшення фінансування галузі освіти та охорони здоров’я, актуальність проведення заходів з енергозбереження та підтримку  підприємницької діяльності.

«Також було звернуто увагу на проблему компенсації перевезень пільгових категорій громадян та питання збереження лісу. В межах обговорень кожен охочий мав можливість у письмовому вигляді подати свої пропозиції та зауваження до проекту обласного бюджету, які будуть розглянуті на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії», – повідомили також сьогодні, 20 грудня, на сайті Львівської облради

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу