У Львівській області розпочато спостереження за виборами Президента

12:10 15 жовтня 2018 р.

Громадянська мережа ОПОРА у Львові розпочала кампанію спостереження за діяльністю органів публічної адміністрації, представницьких інституцій різних рівнів та за активністю політичних партій в контексті підготовки до виборів Президента Україні у 2019 році.

Про це повідомив обласний координатор кампанії спостереження Громадянської мережі "ОПОРА" за виборами Президента України у Львівській області Тарас Радь.

Метою спостереження є оцінка політичного контексту та якості дотримання усіма сторонами міжнародних виборчих стандартів, основних прав і свобод громадян на етапі, що передує офіційному початку виборчого процесу. Кампанія спостереження є загальнонаціональною та здійснюється Всеукраїнською громадською організацією "Громадянська мережа "ОПОРА".

"Одним із наших завдань є розбудова діалогу з усіма сторонами політичного процесу щодо забезпечення належних умов дотримання та реалізації ними принципів демократичних виборів. З цією метою ми розпочинаємо моніторингову кампанію раніше, аніж офіційний старт виборчого процесу з обрання Президента, оскільки де-факто виборча кампанія стартувала завчасно», – повідомив Тарас Радь, обласний координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Львівській області. 

Кампанія громадського спостереження за виборами Президента України триватиме з жовтня 2018 року до квітня 2019 та передбачає здійснення моніторингу активності потенційних кандидатів у Львівській області, дотримання ними та їхніми штабами норм ведення передвиборчої агітації, дотримання неупередженості органами державної влади і місцевого самоврядування, що можуть негативно вплинути на якість виборчого процесу та його суспільне сприйняття.

Довідка

Громадянська мережа ОПОРА у Львові має більш ніж десятирічний досвід спостереження за виборчими кампаніями різних рівнів, є рівновіддаленою від усіх кандидатів та політичних партій, здійснює свою діяльність на принципах об’єктивності, неупередженості та відповідальності.

 

 

 

 

 

(098 765 86 22).   

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу