У Львівській міськраді розпочалася молодіжна сесія

22:10 18 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 18 жовтня, в сесійній залі Львівської міської ради стартувала в рамках Європейського тижня місцевої демократії, перша молодіжна сесія. Зареєструвалося 54 молодих учасників.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Для забезпечення права молоді бути почутим, посилення участі молоді в місцевому самоврядуванні та ознайомлення з принципами й процедурами діяльності муніципалітету «Інститут міста» спільно з управлінням «Секретаріат ради» міськради ініціювали проведення першої молодіжної сесії Львова. Цей захід є унікальним у практиці міста, відкритого для молоді».

У міськраді також запевнили: «Вся процедура події відповідає регламенту сесії Львівської міської ради, учасники представляють конкретні фракції, мають право голосу та участі в дискусії. На сесії розглядають питання плану дій з молодіжної політики міста в рамках ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», результати голосування надаються у формі пропозицій та рекомендації для депутатського корпусу ЛМР, які згодом реально будуть вирішувати ці питання на черговій сесії міської ради ЛМР. Учасники сесії отримали весь пакет документів, потрібних для голосування, та описані правила «гри» завчасно».

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу