У Львівоблраді йде "публічне" таємне голосування за недовіру Салу

12:18 12 листопада 2013 р.

У ці хвилини процедуру таємного голосування здійснюють депутати найбільшої фракції у Львівській обласній раді - ВО "Свобода".

Лічильна комісія рекомендувала депутатам утримуватися від використання телефонів та інших технічних засобів під час процедури таємного голосування за недовіру голові Львівської облдержадміністрації Олегу Салу. Про це сказав голова лічильної комісії Олег Рісний (фракція ВО "Батьківщина"). Депутати облради голосують за фракціями і в алфавітному порядку: секретар лічильної комісії Олександр Ганущин (фракція НРУ) оголошує з трибуни прізвище та ім'я депутата, той підходить до столу президії, одержує бюлетень, робить свою позначку ("за", "проти" або "утримався")  і вкидає бюлетень в прозору урну, розташовану за столом президії, на очах у всіх. 

Крім політичного, в очевидців цього голосування, яке транслює місцеве телебачення, з'являється також і спортивний інтерес. Схоже, що боротьба депутатів-демократів Львівоблради з режимом Віктора Януковича, яку вони віддавна обіцяли своїм виборцям не тільки у гострих публічних заявах, по-справжньому почнеться з Сала. 

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу