У Луганську військовим наказали вчора не чинити спротив і здати будівлю облдержадміністрації, – ЗМІ

10:55 30 квітня 2014 р.


Фото: inforesist.org

Як запевняє телекомпанія «Avers», їй розповіли про це військові з Волині.

Телекомпанія «Avers» розповіла вчора ввечері в публікації «Загублені батальони». Волинські військовики розповіли як «злили» Луганську ОДА»:

«Сьогодні сепаратисти захопили ще один шматочок України. Без пострілів і без бою Луганськ – наступне місто, яке буквально спускають у «російський унітаз».

У Луганську на сьогодні перебувають волинські військові, які розповіли, яким чином «зливають» Схід. Зокрема, зі слів нацвардійців з Луцька, облдержадміністрацію захопила купка сепаратистів.

Охороняти її мали місцеві правоохоронці та військові з Івано-Франківщини. Причому останні були готові не здавати адмінприміщення.

Але, за неперевіреними даними, військові отримали наказ не чинити опору і здати будівлю. Волинський батальйон наразі повинен захищати УМВС Луганщини, проте є підозра, що і цю будівлю чекає така ж доля як і обласну державну адміністрацію.

Луцькі нацгвардійці категорично проти здачі адмінприміщень, не розуміючи, чому не дають наказів розігнати сепаратистів. Представники місцевої влади та силовики не приховують сепаратистських настроїв та нічим не допомагають.

Були навіть вимоги здати зброю. Військові готові виконати державний обов’язок, кажуть, що за чисельністю людей та по бойовому духу для захисту сил вистачає, проте ніяких наказів не отримують.

Солдати переконані, що в Києві та на місцях здають Україну. Вважають – така ситуація ганьбить честь мундиру. Один з луцьких військовиків розповів під час телефонної розмови:

«Ми тут нічим не корисні. Перебуваємо у жахливих умовах. Ніхто нічого не каже...

Тилове забезпечення відсутнє. Обоз залишився в місті Ірпінь Київської області(!).

Нас на місце перекинули літаками. Зі собою лише особисті речі.

Зі зброї маємо автомати Калашникова. Відсутні куленепробивні жилети. Екіпіровка як у ППСників.

На всіх рівнях панує окозамилювання. Чиновники не здатні управляти, реально все здають.

Картинка, яку показують вам і яка є насправді реально – суттєво різна. Живемо у військовій частині без елементарних побутово-санітарних умов.

Ми просто ганьбимо форму... Навіщо йти в армію, Нацгвардію, щоб так все здавати, де нормальні лідери?».

Наразі сепаратисти ідуть до Управління МВС України у Луганській області. Ніяких наказів стосовно захисту поки не було. А в Луганську стоять батальони з Луцька, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська...».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу