У Луганську терористи зреклися «народної республіки», а в Донецьку – Росії (відео)

00:05 24 квітня 2014 р.

керівник «уряду» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін

керівник «уряду» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін
Фото: unian.ua

Відповідні заяви зробили в середу лідери угруповань, які захопили адмінбудівлі на Донбасі.

У Луганську сепаратисти заперечують оголошення про створення Луганської народної республіки. Відповідну заяву зробив представник сепаратистів, що захопили будівлю Луганського СБУ Володимир Громов, слова якого наводить сайт Луганська «0642.ua»:

«Я, Громов Володимир, уповноважений штабом армії Південного-Сходу зробити офіційну заяву. Учора, 22 квітня 2014 року, згідно із протоколом засідання сходу громад і громадських організацій Луганської області, що пройшли за адресою: м. Луганськ, вул. Радянська 79, питання, що стосуються територіальної цілісності України, не розглядалися й заяви про Луганську республіку не робилися».

Натомість керівник «уряду» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін заявив у середу сьогодні під час круглого столу в рамках проекту «Схід+Захід», ініційованого інформаційним агентством УНІАН, телеканалом УНІАН-ТБ та Телевізійною службою новин каналу «1+1», що сепаратисти Донеччини хочуть провести референдум, щоб поставити на ньому питання про державну самостійність так званої Донецької народної республіки. За словами Пушиліна, референдум відбудеться 11 травня, на ньому буде поставлено питання: «Чи підтримуєте ви державну самостійність Донецької народної республіки?».

Пушилін запевнив, що не хоче приєднання Донбасу до Росії, але водночас заявив, що протестувальники сходу тримають російські прапори, протестуючи таким чином проти того, що «Київ називає росіян окупантами, а це не так, оскільки ми – один братський народ».  Крім того, лідер донецьких сепаратистів вважає, що Майдан розділив Україну, а президентські вибори не потрібно проводити, оскільки жоден кандидат у президенти не влаштує одночасно всю Україну.

Як повідомляв «Щоденнний Львів», склав свої «повноваження» один із «народних мерів» на Донеччині.


Відео: CXID.info

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу