У Луганську терористи штурмують військову частину Нацгвардії (відео)

20:45 28 травня 2014 р.


Фото: AP

Як повідомляє у середу сайт Національної гвардії, є втрати як серед особового складу військової частини, так і серед нападників.

Сайт Національної гвардії повідомляє у середу:

«Вдень 28 травня терористами вчинена спроба захоплення військової частини 3035 Східного територіального об`єднання Національної гвардії України (полку з конвоювання засуджених та осіб, взятих під варту). Військова частина дислокується у місті Луганську.

Правоохоронці чинять опір нападникам, наразі точиться бій. Наразі є втрати як серед особового складу військової частини, так і серед нападників. Остаточна інформація стосовно події та чисельності постраждалих уточнюється».

Натомість агенція «УНН» інформує в середу в повідомленні «В/ч у Луганську обстрілює батальйон сепаратистів «Зоря», поранили військового, – МВС»:

« Військову частину №3035 в Луганську обстрілює батальйон сепаратистів «Зоря» – поранений солдат строкової служби. Про це УНН повідомили в міліції Луганської області.

«Більше десяти хвилин безперервоно батаольон сепаратистів «Зоря» обстрілює територію військової частини № 3025 на ВАУШ в районі Гострої могили. Поранений один солдат строкової служби», – повідомили в міліції.

Разом з тим, в міліції не змогли конкретно повідомити ступінь тяжкості поранення війського, а також скільки саме людей намагається захопити військову частину».


Відео: Ігор Бондар

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу