У Луганську терористи штурмують військову частину Нацгвардії (відео)

20:45 28 травня 2014 р.


Фото: AP

Як повідомляє у середу сайт Національної гвардії, є втрати як серед особового складу військової частини, так і серед нападників.

Сайт Національної гвардії повідомляє у середу:

«Вдень 28 травня терористами вчинена спроба захоплення військової частини 3035 Східного територіального об`єднання Національної гвардії України (полку з конвоювання засуджених та осіб, взятих під варту). Військова частина дислокується у місті Луганську.

Правоохоронці чинять опір нападникам, наразі точиться бій. Наразі є втрати як серед особового складу військової частини, так і серед нападників. Остаточна інформація стосовно події та чисельності постраждалих уточнюється».

Натомість агенція «УНН» інформує в середу в повідомленні «В/ч у Луганську обстрілює батальйон сепаратистів «Зоря», поранили військового, – МВС»:

« Військову частину №3035 в Луганську обстрілює батальйон сепаратистів «Зоря» – поранений солдат строкової служби. Про це УНН повідомили в міліції Луганської області.

«Більше десяти хвилин безперервоно батаольон сепаратистів «Зоря» обстрілює територію військової частини № 3025 на ВАУШ в районі Гострої могили. Поранений один солдат строкової служби», – повідомили в міліції.

Разом з тим, в міліції не змогли конкретно повідомити ступінь тяжкості поранення війського, а також скільки саме людей намагається захопити військову частину».


Відео: Ігор Бондар

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу