У Луганську також проголосили «народну республіку» й погрожують: «Слов'янськ буде «квіточками» (відео)

21:58 27 квітня 2014 р.


Фото: podrobnosti.ua

Керівник спеціального батальйону МВС по боротьбі з сепаратизмом Тімур Юлдашев пояснив у неділю: «Вони себе почувають щурами, загнаними в кут».

Терористи, які захопили будівлю управління СБУ в Луганській області, оголосили про створення «Луганської народної республіки» – хоч у мітингу, на якому це відбулося, взяли участь лише кількасот осіб. «Акт проголошення державної самостійності» і «декларацію про суверенітет ЛНР» прочитали невідомі жінки, які не представилися.

Присутнім вони назвалися координаторами «народної ради Луганської області». На мітингу було оголошено про питання місцевого референдуму, який хочуть провести сепаратисти: «Чи підтримуєте ви акт проголошення державної самостійності «Луганської народної республіки».

Так званий «народний губернатор» Луганщини Валерій Болотов у мітингу участі не брав. Проросійські сепаратисти захопили будівлю СБУ в Луганську 6 квітня і утримують її донині. Про це інформує сьогодні, 27 квітня, «Радіо Свобода».

Натомість «Еспресо.TV» передає в повідомленні «Луганські сепаратисти погрожують у вівторок «наводити порядок» за допомогою зброї»:

«Представники так званої «Об'єднаної армії південного сходу» заявили, що перейдуть до активних дій, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Про це кореспонденту «Еспресо.TV» повідомив керівник новоствореного спеціального батальйону МВС по боротьбі з сепаратизмом Тімур Юлдашев.

Зокрема, він розповів, що провів переговори з сепаратистами біля пам'ятника Божої матері у Луганську і почув від них заяву, що «у разі не виконання їхніх вимог щодо проведення референдуму, вони у вівторок перейдуть до активних дій: вийдуть на вулиці зі зброєю і вирішуватимуть завдання з наведення порядку». «Дивився в очі і розумію, що у них особливий психологічний стан, вони себе почувають щурами, загнаними в кут, перегризлися кілька людей і пішли від них. У них усередині страшна обстановка. Вони бояться, що їх почнуть «чавити». Думаю у них є певна задача, якщо не у вівторок будуть її виконувати, то на свята, обов'язково це буде», – повідомив Юлдашев.

За словами керівника спецбатальйону, під час сьогоднішнього проросійського мітингу він помітив «дуже підозрілі пересування людей». Також він повідомив, що на «висотці», що знаходиться за захопленою будівлею луганського СБУ, підняли російський прапор, якого раніше там не було.

На думку Юлдашева, наміри сепаратистів слід оцінювати дуже серйозно. На запитання «Чи готові ви до жертв серед місцевого населення», один з лідерів сепаратистів йому відповів: «Мені втрачати нічого, мені світить «п'ятнашка». Я стрілятиму до кінця. Слов'янськ буде «квіточками».


Відео: Радіо Свобода

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу