У Луганську також проголосили «народну республіку» й погрожують: «Слов'янськ буде «квіточками» (відео)

21:58 27 квітня 2014 р.


Фото: podrobnosti.ua

Керівник спеціального батальйону МВС по боротьбі з сепаратизмом Тімур Юлдашев пояснив у неділю: «Вони себе почувають щурами, загнаними в кут».

Терористи, які захопили будівлю управління СБУ в Луганській області, оголосили про створення «Луганської народної республіки» – хоч у мітингу, на якому це відбулося, взяли участь лише кількасот осіб. «Акт проголошення державної самостійності» і «декларацію про суверенітет ЛНР» прочитали невідомі жінки, які не представилися.

Присутнім вони назвалися координаторами «народної ради Луганської області». На мітингу було оголошено про питання місцевого референдуму, який хочуть провести сепаратисти: «Чи підтримуєте ви акт проголошення державної самостійності «Луганської народної республіки».

Так званий «народний губернатор» Луганщини Валерій Болотов у мітингу участі не брав. Проросійські сепаратисти захопили будівлю СБУ в Луганську 6 квітня і утримують її донині. Про це інформує сьогодні, 27 квітня, «Радіо Свобода».

Натомість «Еспресо.TV» передає в повідомленні «Луганські сепаратисти погрожують у вівторок «наводити порядок» за допомогою зброї»:

«Представники так званої «Об'єднаної армії південного сходу» заявили, що перейдуть до активних дій, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Про це кореспонденту «Еспресо.TV» повідомив керівник новоствореного спеціального батальйону МВС по боротьбі з сепаратизмом Тімур Юлдашев.

Зокрема, він розповів, що провів переговори з сепаратистами біля пам'ятника Божої матері у Луганську і почув від них заяву, що «у разі не виконання їхніх вимог щодо проведення референдуму, вони у вівторок перейдуть до активних дій: вийдуть на вулиці зі зброєю і вирішуватимуть завдання з наведення порядку». «Дивився в очі і розумію, що у них особливий психологічний стан, вони себе почувають щурами, загнаними в кут, перегризлися кілька людей і пішли від них. У них усередині страшна обстановка. Вони бояться, що їх почнуть «чавити». Думаю у них є певна задача, якщо не у вівторок будуть її виконувати, то на свята, обов'язково це буде», – повідомив Юлдашев.

За словами керівника спецбатальйону, під час сьогоднішнього проросійського мітингу він помітив «дуже підозрілі пересування людей». Також він повідомив, що на «висотці», що знаходиться за захопленою будівлею луганського СБУ, підняли російський прапор, якого раніше там не було.

На думку Юлдашева, наміри сепаратистів слід оцінювати дуже серйозно. На запитання «Чи готові ви до жертв серед місцевого населення», один з лідерів сепаратистів йому відповів: «Мені втрачати нічого, мені світить «п'ятнашка». Я стрілятиму до кінця. Слов'янськ буде «квіточками».


Відео: Радіо Свобода

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу