У Луганській області – перестрілка на виборчій дільниці: голоси рятували від бойовиків (відео)

18:59 25 травня 2014 р.


Фото: Reuters

У Луганській області вибори пройшли тільки у Сватово в 114 окрузі та в Беловодську в 115 окрузі. Проте навіть в цих округах не на всіх дільницях вдалося проголосувати.

Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив голова Громадянської мережі «ОПОРА» в Луганській області Олексій Кормілецький.

За його словами, на одній із дільниць буквально годину тому відбулася перестрілка, озброєні бандити намагалися викрасти бюлетені, члени комісії терміново евакуйовували людей і документи, щоби врятувати хоча б ті голоси, які вже встигли громадяни віддати за кандидатів у Президенти України.

- Одну урну таки викрали, - каже Олексій Кормілецький.

Він вважає, що це робиться для того, щоби налякати луганчан.

- В соцмережах закликають не приходити на вибори, бо це небезпечно для життя, повноцінної агітації передвиборчої не відбувалось. Але вибори таки відбулися. Хай і на двох округах з дванадцяти, але вони – відбулися, - вважає Олексій Кормілецький.

Луганчани дуже хотіли проголосувати, однак у них таку можливість просто забрали. Так вважає голова Луганської громадської організації «Ліга жінок-виборців» Дарія Левчук.

- Мешканці приходили на дільниці, а там їх зустрічали озброєні люди з розпорядженням так званого народного губернатора про те, що вбори скасовані, - каже Дарія Левчук.

Тому луганчани створили свій сайт для голосування, відкрили його о 8 ранку, як і всі дільниці. І до 12 години там встигло віртуально проголосувати 4 тисячі осіб. Після чого сайт почали активно "досити". Проте активісти сподіваються, що він протримається до 8 вечора і в Луганську зможуть побачити статистику активності своїх громадян.

Загалом у Луганську проаналізували ситуацію як тиху, стабільну, як у болоті. 

Водночас активісти Луганська вважають, що їхній регіон визнає новообраного Президента, хоча його і не обирали.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу