У ЛМР обмежили виступи львів’ян на її пленарних засіданнях

14:50 30 листопада 2016 р.

У міськраді нагадали, що з 1 грудня діятиме «новий порядок виступів на пленарних засіданнях».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, що, відповідно до ухвали Львівської міської ради №1185 від 10 листопада 2016 року «Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради», з 1 грудня змінено порядок виступів на пленарному засіданні. У повідомленні також зазначається, що, по-перше, «виступи членів територіальної громади Львова повинні стосуватися питань, віднесених до компетенції Львівської міської ради та її виконавчих органів».

По-друге, «виступи членів територіальної громади Львова з питань прийняття рішень ради – правових актів індивідуальної дії, які включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цього питання». По-третє, «виступи членів територіальної громади Львова з питань, які не включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються на початку пленарного засідання».

У прес-службі Львівської міськради також повідомили, що для виступу на пленарному засідання необхідно заповнити заяву, яку можна, завантажити на сайті ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини