У ЛМР обмежили виступи львів’ян на її пленарних засіданнях

14:50 30 листопада 2016 р.

У міськраді нагадали, що з 1 грудня діятиме «новий порядок виступів на пленарних засіданнях».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, що, відповідно до ухвали Львівської міської ради №1185 від 10 листопада 2016 року «Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради», з 1 грудня змінено порядок виступів на пленарному засіданні. У повідомленні також зазначається, що, по-перше, «виступи членів територіальної громади Львова повинні стосуватися питань, віднесених до компетенції Львівської міської ради та її виконавчих органів».

По-друге, «виступи членів територіальної громади Львова з питань прийняття рішень ради – правових актів індивідуальної дії, які включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цього питання». По-третє, «виступи членів територіальної громади Львова з питань, які не включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються на початку пленарного засідання».

У прес-службі Львівської міськради також повідомили, що для виступу на пленарному засідання необхідно заповнити заяву, яку можна, завантажити на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу