У лікарнях Львівщини мають вивішувати списки безкоштовних ліків, – Парасковія Дворянин

13:00 18 листопада 2016 р.

Фото до новини

З 18 листопада лікарні, які отримують кошти на ліки з обласного бюджету, повинні оприлюднювати перелік ліків, які пацієнти можуть отримати безкоштовно. Інформація буде оприлюднена на спеціальному стенді у кожному відділенні.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 18 листопада під час прес-конференції на тему: “Рік в обласній раді: звіт першого заступника голови ЛОР та голів постійних комісій”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

- Ми мали тривалу переписку з головними лікарями впродовж року. Мали шалений опір, не від усіх, але мали, - зауважила вона.
І сьогодні,18 листопада, в.о. керівник департаменту охорони здоров’я області Ірина Микичак своїм наказом зобов’язала оприлюднювати залишки ліків.

Парасковія Дворянин нагадала, що 19 листопада минулого року сесія Львівської облради обрала її першим заступником голови облради та а трьох її однопартійців зі «Самопомочі» - головами комісій.

В обов’язки першого заступника голови обласної ради входить курування п’яти постійних депутатських комісій облради. Це – з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту; з питань освіти та науки, з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном; з питань депутатської діяльності, етики регламенту, свободи словам та антикорупційної політики й – з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики. Також Парасковія Дворянин є співголовою комісії з розподілу коштів фонду державного регіонального розвитку, який надає кошти на капітальне будівництво та ремонти.

- Минулого року фонд надав 220 млн гривень. І я не підписала протоколу, який подавали до Міністерства регіонального розвитку. Я вважаю, що ці кошти були розподілені не за конкурсом. Більша частина коштів була надана для окремих 3-4 районів, - розповідає вона.

За словами Парасковії Дворянин, вона тоді відвідала райони, які не отри мали ні копійки, переконалася, що вони теж потребують і подавали свої заявки. Після чого вдалося змінити правила гри під час голосування.

- З цього року розподіл коштів буде залежати не від голосування тільки посадовців та депутатів. Відтепер посадовці матимуть одну третину голосів, депутати – ще третину і ще третину – представники громадських організацій. Дуже сподіваюся, що це дасть змогу розподілити кошти на всі райони пропорційно, - каже перший заступник голови облради.

Також вона повідомила, що вдалося пропорційно та справедливо  розподілити шкільні автобуси.

- Якщо узагальнити, то ми вимагаємо чітких критеріїв у розподілі коштів, постатейне розписування цих коштів та чіткий звіт, - резюмує свою роботу за рік Парасковія Дворянин. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини