У Києві спровокували чергову підозрілу бійку (відео)

19:15 30 квітня 2014 р.


Фото: АFР

Як повідомляє в середу Громадське телебачення, біля Кабміну виникла сутичка між Національною гвардією й «козацькою сотнею».

Громадське телебачення повідомляє сьогодні, 30 квітня, що в середу біля Кабінету Міністрів виникла сутичка між представниками «4-ї козацької сотні» – невідомими молодиками, які прийшли в нетверезому стані, та Національною гвардією. Зараз на місці перебувають «самооборонівці», які називають себе «козацькою сотнею» та запевняють, що прийшли підтримати студентів, котрі спілкувалися з міністром освіти Сергієм Квітом.

А поки міністр не виходив до студентів – сотники намагалися штурмувати будівлю. Через це виникла сутичка з Національною гвардією.

На першому поверсі Кабінету Міністрів вибиті шибки. Самооборонівці не впускають журналістів на територію і кажуть, що вікна розбили не вони, а т.з. «самопроголошені чорні сотники-провокатори», які влаштували 'проплачену' акцію.  В Маріїнському парку неподалік зібралися невідомі хлопці спортивної статури, схожі на тітушок, деякі з них також нетверезі.


Відео: Громадське телебачення

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу