У Києві пройде сесія Парламентської асамблеї НАТО

12:32 25 квітня 2019 р.


Фото: Світлина з архіву

Верховна Рада ухвалила постанову №10091 «Про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору».

Постанову підтримали 235 народних депутатів при мінімально необхідних 226. Голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець зазначила, презентуючи проект постанови: «Цією постановою передбачено утворити Організаційний комітет з підготовки проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації північноатлантичного договору, який має розробити відповідний план заходів».

«У квітні 2017 року Парламентська асамблея Північноатлантичного договору підтримала ініціативу Верховної Ради щодо проведення в Україні весняної сесії Асамблеї, яка має відбутися у Києві 22-25 травня 2020 року.  Проведення у Києві сесії Парламентської асамблеї НАТО сприятиме підвищенню авторитету України як у світі загалом, так і на євроатлантичному просторі зокрема. Особливо – з урахуванням прагнень нашої держави щодо набуття членства в Північноатлантичному альянсі», – поінформувала також нардеп.

«Сесія Парламентської асамблеї НАТО складатиметься з цілої низки заходів, зокрема, пленарного засідання, засідання комітетів, протокольних заходів, ознайомчих візитів тощо. Очікується прибуття понад 600 іноземних гостей. Вперше в історії ця сесія буде відбуватися в Києві», – розповіла також Оксана Юринець.

Про це dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу