У Києві намагалися підпалити Андріївську церкву

10:10 15 листопада 2018 р.


Фото: npu.gov.ua

У четвер, 15 листопада, близько 7:20 ранку невідомі кидали «коктейлі Молотова» в двері стилобату (будинку-фундаменту) Андріївської церкви в Києві.

Про це повідомив речник УПЦ КП – архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), який також розповів: «Пожежі не сталося, шкоди не завдано, але від дій нападників постраждав священик Київського патріархату – комендант приміщення. Проти нього нападники застосували силу і газовий балончик».

«Посіпаки Москви намагаються «прозорими натяками» лякати представників Вселенського патріарха, якому Андріївська церква передається під представництво.
Однак, як мудро казав святійший Варфоломій в очі московитам, «Вселенський Патріархат нікому не погрожує і не сприймає погроз», – зазначив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

dailylviv.com

До теми

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу