У Кремлі знають про бажання більшості жителів Донбасу залишатися в Україні, – держдумець

17:34 13 травня 2014 р.


Фото: vk.com

Про це заявив депутат нижньої палати російського парламенту Ілля Пономарьов.

Як повідомляє сьогодні, 13 травня, власний кореспондент УНІАН у РФ, депутат Держдуми (нижньої палати парламенту) Ілля Пономарьов заявив у вівторок на прес-конференції в Москві: «У Кремлі знають, що більшість жителів Донецької і Луганської областей не хоче приєднання до Росії. Є соціологічний моніторинг, цей соціологічний моніторинг я бачив у Москві, який є у розпорядженні адміністрації президента. Також я бачив цифри, які є в Києві, – вони збігаються, розбіжності на рівні нюансів. Опитування показують, що в березні в Донецькій області приєднання до Російської Федерації підтримували 20-25%, а інші займали різні проукраїнські позиції – 20-25% за федералізацію, а 30-35% – за унітарну Україну».

За словами депутата, після подій у Слов'янську рівень підтримки приєднання до РФ почав падати, і до середини квітня становив 15-17%. При цьому він підкреслив, що «робочі люди чітко виступають за Україну», й наголосив: «Значна частина пролетаріату Донбасу проти приєднання до Росії, перш за все, саме гірники. Існує офіційна позиція союзу гірників Донбасу, яка відображає позицію робітничого класу. Є офіційна позиція Незалежної профспілки гірників Донбасу, які проти приєднання до Росії. Тому що в Росії у сусідній Ростовській області шахти закриті. Якщо шахти на Донбасі працюють, то люди це бачать».

dailylviv.com

До теми

10:35 25 жовтня 2020 р.

У Львові працюють всі дільниці: попередні дані про явку виборців будуть після 13.30

Сьогодні в Україні відбуваються вибори до місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Як повідомили голови районних адміністрацій, станом на 10.00 год у Львові всі дільниці працюють, інцидентів не зафіксовано. Попередні дані про явку виборців на дільницях будуть після 13.30 год.

Рубрика: Політика

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу