У Краматорську й Слов'янську побільшало озброєних терористів (відео)

02:30 23 червня 2014 р.


Фото: obozrevatel.ua

Попри це, як повідомив кореспондент телеканалу «Інтер» Роман Бочкала, моральний бойовий дух українських військовослужбовців – на високому рівні.

Телеканалу «Інтер» розповів у неділю пізно ввечері в сюжеті «У Краматорську та Слов'янську все більше людей зі зброєю (відео)»: 

«Знову на зв'язку Роман Бочкали, він знаходиться в Харківській області. Роман яка в цілому обстановка в зоні проведення АТО?

Роман Бочкала, кореспондент:

– Буквально 5 хвилин тому я спілкувався зі штабом АТО. Сьогодні були 5 обстрілів у Донецькій і Луганській областях, один поранений, але обійшлося без втрат.

Ми були в районі Слов'янська, а вчора в Краматорську – мирних жителів стає все менше і менше, а збройних – все більше. Наші військовослужбовці дивуються – чому раптом вони повинні помиритися з ворогом.

У той час, як українська сторона не проводить активних дій, терористи зміцнюються, нарощують свої сили, обладнають нові вогневі точки, мінують дороги і виграють для себе час. А українські військовослужбовці зв'язані по руках і ногах. Але моральний бойовий дух на високому рівні».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу