У Краматорську й Слов'янську побільшало озброєних терористів (відео)

02:30 23 червня 2014 р.


Фото: obozrevatel.ua

Попри це, як повідомив кореспондент телеканалу «Інтер» Роман Бочкала, моральний бойовий дух українських військовослужбовців – на високому рівні.

Телеканалу «Інтер» розповів у неділю пізно ввечері в сюжеті «У Краматорську та Слов'янську все більше людей зі зброєю (відео)»: 

«Знову на зв'язку Роман Бочкали, він знаходиться в Харківській області. Роман яка в цілому обстановка в зоні проведення АТО?

Роман Бочкала, кореспондент:

– Буквально 5 хвилин тому я спілкувався зі штабом АТО. Сьогодні були 5 обстрілів у Донецькій і Луганській областях, один поранений, але обійшлося без втрат.

Ми були в районі Слов'янська, а вчора в Краматорську – мирних жителів стає все менше і менше, а збройних – все більше. Наші військовослужбовці дивуються – чому раптом вони повинні помиритися з ворогом.

У той час, як українська сторона не проводить активних дій, терористи зміцнюються, нарощують свої сили, обладнають нові вогневі точки, мінують дороги і виграють для себе час. А українські військовослужбовці зв'язані по руках і ногах. Але моральний бойовий дух на високому рівні».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу