У Харкові, Одесі й Миколаєві – мітинги «Захистимо Україну!»

13:54 2 березня 2014 р.

  • 0
  • 2823


Фото: novosti-n.mk.ua

За повідомленням ЗМІ, тільки в Донецьку трохи «російських тітушок» кучкується біля ОДА.

На сході та півдні України продовжується громадське протистояння як місцевих жителів, так і залучених до цього мешканців Росії. Зокрема, в Одесі сьогодні пройде антивоєнна акція – біля Дюка збираються активісти як Майдану, так і Антимайдану. Як пишуть у соцмережах, зараз потрібно відкинути інші проблеми та заявити, що війна між Україною та Росією неприпустима.

У Миколаєві також планується антивоєнна акція, яку організатори назвали «Захистимо Україну разом». Як повідомляють «НикВести», прихильники цілісності України зберуться у сквері «Ради Європи». Міліція вже вийшла на охорону скверу. 

Ще вчора у Миколаєві пройшла проросійська хода із вимогою створити на базі Херсона, Миколаєва та Одеси Новоросію. На місті знесеного пам’ятника Леніну був встановлений російський «триколор».

Сьогодні ж у Миколаєві була знята блокада з 79-ої окремої аеромобільної бригади – вчора антимайданівці заблокували її КПП. Проросійські активісти вимагали вид військових не їхати до Криму.

У Донецьку активісти розпочинають новий проросійський мітинг, повідомляє місцеве видання «Остров». Під будівлею Донецькою ОДА стоїть біля 200 людей, яки тримають у руках російські прапори. Один з триколорів активісти прикріпили до дверей ОДА.

У Харкові, де вчора приїжджі з Росії вчора активісти  побили біля сотні «євромайданівців», сьогодні пройде мітинг проти російської агресії.  Він відбудеться вдень біля пам’ятнику Шевченка. Міліція у свою чергу просить людей не приходити туди через численні провокації.

Вчора ЗМІ повідомляли, що до східних міст України їдуть активісти та «тітушки» з Росії.

Повідомляючи про це сьогодні, 2 березня, «Espreso.tv» нагадує, що вчора на сході країни пройшла низка проросійських мітингів, зокрема в Харкові, Донецьку, Одесі та Миколаєві.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630