У Європарламенті не можуть спрогнозувати дату розгляду українського «безвізу»

18:00 16 грудня 2016 р.

Зі сайту Європарламенту прибрали індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України.

На реєстраційній картці законопроекту про скасування віз режим для громадян України на сайті Європарламенту прибрали розділ «Прогнози», в якому раніше містилася дата 3 квітня наступного року як день можливого голосування. Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, в інтернет-виданні «Європейська правда», де також поінформували, що секретаріат Європейського парламенту отримав вказівку прибрати з вебсайту індикативну дату голосування щодо безвізового режиму для України, щоб не створювати «некоректні негативні очікування». 

В Європарламенті вирішили не змінювати дату голосування по Україні, а прибрати її, оскільки «неможливо спрогнозувати, коли насправді відбудеться голосування». Водночас, джерело «Європейської правди» запевнило, що голосування «має відбутися швидше ніж було зазначене». У «Європейській правді» також нагадали, що 15 грудня Європейський парламент оприлюднив нову індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України – 3 квітня. Натомість президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що Європарламент може досягти угоди з Радою Європейського Союзу щодо надання Україні безвізового режиму в січні наступного року. За процедурами Європарламенту, після цього має відбутися два голосування – в комітеті та в пленарній залі.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу