У другий тур виборів Президента вийдуть представники Майдану і антиМайдану

14:35 2 квітня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Кандидатів у Президенти умовно можна розділити на чотири категорії, наголосив в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу голова ЛОО «Комітет виборців України» Роман Кошовий.

До першої категорії він зарахував відомих осіб – політиків з «політолімпу», до другої – тих, хто стоїть з іншої сторони барикад – представників антиМайдану. До третьої категорії, за словами Кошового, належать люди, яких ніхто не знав, так звані «темні конячки», і до четвертої – технічні кандидати. «Хтось дав їм 2,5 млн грн, щоб мати певні виборчі преференції»,- наголосив голова ЛОО.

Виборча президентська кампанія 2014 року, вважає Кошовий, запам’ятається фріковими комбінаціями. Наприклад, одна з них – висунення кандидата «Дарт Олексійович Вейдер» від інтернет-партії. За логікою, вважає Роман Кошовий, ця партія мала би базуватися на технічних фахівцях, яких дуже багато у Львові. Але у Львові немає представництва цієї партії, підсумував Кошовий.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу