Загарбники Донецької обласної телерадіокомпанії залишили її (відео, оновлено)

18:18 27 квітня 2014 р.


Фото: ostro.org

Як повідомив у неділю кореспондент «Еспресо.TV», з неї вже знято прапор самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Кореспондент «Еспресо.TV» повідоляє сьогодні, 27 квітня, що загарбники донецької обласної телерадіокомпанії пішли з неї.

Натомість «Інтерфакс-Україна» повідомляв у неділю: «У Донецьку сепаратисти захопили будівлю обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК), розташоване за адресою вул. Куйбишева, 61. Захоплення відбулося без єдиного пострілу.

Своєю чергою, «ТСН.ua» інформував сьогодні, 27 квітня: «У ході захоплення сепаратисти зірвали ворота при в'їзді на територію ОДТРК. Зараз біля будівлі телецентру перебувають близько 500 осіб, вони скандують «Слов'янськ – місто-герой», «Республіка», «Донецьку Київ не указ» і «Росія». На будівлі ОДТРК встановлений прапор «Донецької народної республіки». Проросійські активісти вимагають відключення мовлення українських каналів і включення російських. Біля будівлі телецентру перебувають близько 30 правоохоронців, вони не втручаються в те, що відбувається. Також на сходинках ОДТРК стоять кілька людей у малинових беретах, імовірно, охорона будівлі».


Відео: radiosvoboda.org

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу