У Донецьку терористи штурмують будівлю прокуратури (трансляція, відео)

15:54 1 травня 2014 р.


Фото: twitter.com

Перед нею вишикувалися зі щитами правоохоронці зі щитами.

 

У Донецьку сепаратисти штурмують будівлю обласної прокуратури. Про це повідомляє сьогодні, 1 травня,  кореспондент місцевого видання «ОстроВ»

Згідно з повідомленням, перед будівлею прокуратури вишикувалися правоохоронці зі щитами. В їх бік летить каміння і димові гранати, постійно лунають вибухи. Все в диму.

Є поранені серед солдатів внутрішньої служби, так і серед нападників.

По вулИЦІ Челюскінців їдуть машини швидкої допомоги. Найближчі магазини закривають двері. Обрана бруківка біля трамвайних колій. 

Раніше прихильники самопроголошеної Донецької народної республіки заявили, що прокуратура підтримує «київську хунту» і вирушили висловити «ввічливий протест».

У їх бік летить каміння і димові гранати, постійно лунають вибухи.  Все в диму. Є поранені серед солдатів внутрішньої служби. Найближчі магазини закривають двері.

Натомість «Українська правда» повідомляє в четвер:

«У Донецьку проросійські активісти намагаються взяти штурмом будівлю прокуратури. В четвер вдень проросійськи налаштовані особи проводили марш, під час якого лунали заклики штурмувати прокуратуру, оскільки вона «підтримує київську хунту».

Через якийсь час ці особи побігли до будівлі прокуратури, однак їм перешкодив кордон правоохоронців у захисному спорядженні і зі щитами. У відповідь на те, що правоохоронці не допустили захоплення будівлі прокуратури, проросійські активісти почали кричати, що міліціонери - «фашисти», і почали закидати будівлю камінням і петардами.

Правоохоронці змушені були відступити до будівлі, де тримають оборону від радикалів і намагаються відбивати атаки світлошумовими гранатами. Під час штурму, за непідтвердженими даними, є постраждалі серед бійців внутрішніх військ».

Ще одне відео: https://www.youtube.com/watch?v=gT56RUV6VdU


Відео: Лена Иванова

dailylviv.com

До теми

16:45 3 грудня 2020 р.

Садовий написав заяву до Львівської МТВК з вимогою скликати першу сесію ЛМР. Помилки з комами і відмінками - від хвилювання

Новообраний міський голова Львова Андрій Садовий написав заяву голові Львівської міської територіальної виборчої комісії Ігору Сліпецькому, в якій вимагає, аби ТВК призначила дату проведення першого пленарного засідання першої сесії міськради. У найкоротший термін.

Рубрика: Політика

14:54 3 грудня 2020 р.

УГП покарала керівників обласного осередку за підписання у Львівській облраді меморандуму Європейської солідарності

В Українській Галицькій партії постановили призупинити членство голови депутатської фракції УГП у Львівській обласній раді Тараса Чолія та заступника голови фракції Івана Щурка до з'ясування всіх обставин підписання меморандуму в ЛОР 1 грудня 2020 року.

Рубрика: Політика

14:46 3 грудня 2020 р.

-13°C за вікном: розпочала роботу найбільша громада Самбірського району

Незважаючи на -13°C за вікном, сьогодні, 3 грудня, у приміщенні Народного дому селища Бориня розпочала роботу перша сесія новоствореної Боринської селищної об'єднаної громади Самбірського району.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу