У Донецьку терористи штурмують будівлю прокуратури (трансляція, відео)

15:54 1 травня 2014 р.


Фото: twitter.com

Перед нею вишикувалися зі щитами правоохоронці зі щитами.

 

У Донецьку сепаратисти штурмують будівлю обласної прокуратури. Про це повідомляє сьогодні, 1 травня,  кореспондент місцевого видання «ОстроВ»

Згідно з повідомленням, перед будівлею прокуратури вишикувалися правоохоронці зі щитами. В їх бік летить каміння і димові гранати, постійно лунають вибухи. Все в диму.

Є поранені серед солдатів внутрішньої служби, так і серед нападників.

По вулИЦІ Челюскінців їдуть машини швидкої допомоги. Найближчі магазини закривають двері. Обрана бруківка біля трамвайних колій. 

Раніше прихильники самопроголошеної Донецької народної республіки заявили, що прокуратура підтримує «київську хунту» і вирушили висловити «ввічливий протест».

У їх бік летить каміння і димові гранати, постійно лунають вибухи.  Все в диму. Є поранені серед солдатів внутрішньої служби. Найближчі магазини закривають двері.

Натомість «Українська правда» повідомляє в четвер:

«У Донецьку проросійські активісти намагаються взяти штурмом будівлю прокуратури. В четвер вдень проросійськи налаштовані особи проводили марш, під час якого лунали заклики штурмувати прокуратуру, оскільки вона «підтримує київську хунту».

Через якийсь час ці особи побігли до будівлі прокуратури, однак їм перешкодив кордон правоохоронців у захисному спорядженні і зі щитами. У відповідь на те, що правоохоронці не допустили захоплення будівлі прокуратури, проросійські активісти почали кричати, що міліціонери - «фашисти», і почали закидати будівлю камінням і петардами.

Правоохоронці змушені були відступити до будівлі, де тримають оборону від радикалів і намагаються відбивати атаки світлошумовими гранатами. Під час штурму, за непідтвердженими даними, є постраждалі серед бійців внутрішніх військ».

Ще одне відео: https://www.youtube.com/watch?v=gT56RUV6VdU


Відео: Лена Иванова

dailylviv.com

До теми

11:38 25 жовтня 2020 р.

Вибори: незаповнені контрольні талони, спроби видачі бюлетеня без паспорта, голосування на підвіконні та перший порваний бюлетень

На дільниці №461866 (місто Львів) спостерігач ОПОРИ зафіксував спробу членів комісії видати виборцю бюлетень без печатки.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу