У Донецьку погрожують запрошенням російського «миротворчого контингенту військ»

14:03 7 квітня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Його пообіцяли закликати в разі, якщо українська влада перешкоджатиме проведенню «всенародного референдуму з приводу суверенітету Донецької області», запланованого не пізніше 11 травня.

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, «Інтерфакс-Україна», бандформування, котре захопило вчора будівлю Донецької облдержадміністрації, а сьогодні проголосило «незалежну Донецьку республіку в складі Росії», заявило також у понеділок, що воно планує провести «всенародний референдум із приводу суверенітету Донецької області», крайньою датою якого проголосило 11 травня 2014 року. Повідомивши про це з трибуни в сесійній залі Донецької обласної ради, невідомий додав: «Якщо київська нелегітимна влада спробує перешкодити, то ми звернемося до керівництва РФ з проханням про введення обмеженого миротворчого контингенту військ». 

Було також оголошено, що ця дата проведення референдуму узгоджена з проросійськими активістами в Луганській та Харківській областях.

dailylviv.com

До теми

11:37 27 листопада 2020 р.

Міст ТБ втратив супутникове мовлення, але його колишній бренд ZIK там залишиться

Учора Національна рада задовольнила і клопотання ТОВ Телерадіокомпанія «Міст ТБ», м. Львів (логотип «ZIK») щодо анулювання ліцензії на супутникове мовлення у зв’язку з припиненням діяльності.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу