У Донецьку погрожують запрошенням російського «миротворчого контингенту військ»

14:03 7 квітня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Його пообіцяли закликати в разі, якщо українська влада перешкоджатиме проведенню «всенародного референдуму з приводу суверенітету Донецької області», запланованого не пізніше 11 травня.

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, «Інтерфакс-Україна», бандформування, котре захопило вчора будівлю Донецької облдержадміністрації, а сьогодні проголосило «незалежну Донецьку республіку в складі Росії», заявило також у понеділок, що воно планує провести «всенародний референдум із приводу суверенітету Донецької області», крайньою датою якого проголосило 11 травня 2014 року. Повідомивши про це з трибуни в сесійній залі Донецької обласної ради, невідомий додав: «Якщо київська нелегітимна влада спробує перешкодити, то ми звернемося до керівництва РФ з проханням про введення обмеженого миротворчого контингенту військ». 

Було також оголошено, що ця дата проведення референдуму узгоджена з проросійськими активістами в Луганській та Харківській областях.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу