У день виборів Президента окремі суди Львівщини працюватимуть цілодобово

13:40 16 травня 2014 р.


Фото: kemerovo.bz

Для судів день виборів не буде вихідним, а там, де відбуватимуться вибори сільських і селищних голів, суди матимуть подвійне навантаження.

Про це в ефірі громадського-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомила Марія Коник, заступник начальника Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області.

Кожен суд матиме свій графік роботи, розповіла представник судової адміністрації, а окремі суди працюватимуть цілодобово.

«Головна категорія справ, які надходять в цей день до місцевих загальних судів - уточнення списків виборців. А до окружних судів звертаються, як правило, кандидати та їх довірені особи», -наголосила Марія Коник.

«Закон про вибори Президента України» передбачає, якщо громадянин в день виборів звернувся в суд не пізніше, ніж за годину до закінчення голосування, то зазначену справу в день голосування розглядають невідкладно»,- наголосила Марія Коник


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

14:23 21 жовтня 2020 р.

У ВО «Батьківщина» вважають, що опитування від Зеленського фінансує наркомафія та закликають викликати поліцію

«Всенародне опитування» від Президента України є абсолютно незаконним, тому 25 жовтня виборці мають право викликати поліцію для складення протоколів щодо незаконної агітації у день виборів.

Рубрика: Політика

09:56 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині агітатори обтелефоновують виборців і просять проголосувати за “ЄС” та Олега Синютку

19 жовтня агітатори обтелефонували мешканців Львівщини із проханням прийти на вибори 25 жовтня, проголосувати за “Європейську Солідарність” та кандидата на посаду очільника міського голови Львова Олега Синютку.

Рубрика: Політика

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу