У день виборів озброєні терористи в Донецьку захопили ще чотири дільниці

15:56 25 травня 2014 р.


Фото: AP

– Перебіг голосування на Донбасі був цілком прогнозований, – зазначила Ірина Швець, член координаційної ради Громадянської мережі «Опора» у Львівській області під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

За словами Ірини Швець, її колеги зі сходу України повідомили, що станом на 11.00 актуальна явка на виборчих дільницях у Донецькій області була дуже низькою – приблизно 4,75%. Найвищий показник активності на дільницях ледь сягав 9%. Люди просто бояться іти на вибори. Крім того, безпосередньо у день виборів озброєні терористи захопили ще чотири виборчі дільниці – три у м. Докучаєвську і одну у селищі Калініно (Артемівській район). Там голосування не відбудеться.

За словами Назара Бойко, керівника моніторингово-аналітичної групи «Цифра», на Донеччині спостерігаються й інші проблеми. Частина із них стосується безпосередньо ДВК. Станом на 21-е травня ц.р. їх укомплектованість становила в середньому 8,5 членів при мінімумі у 9. Окремі кандидати у президенти то міняли своїх представників у комісіях, то взагалі їх відкликали. Що ближче до виборів, то більше ситуація погіршувалася. Багато хто сам відмовлявся працювати у комісіях, оскільки і їм, і їх членам погрожували: подекуди членів комісій терористи викрадали.  

Ще один комплекс проблем може виникнути під час підрахунку голосів - при переданні протоколів голосування з виборчих округів. Все залежить від того, чи цей процес відбудеться спокійно, чи будуть терористи вдаватися до захоплень ДВК та ОВК. Тобто чи вдасться забезпечити дотримання правових норм виборчого процесу, вважає Назар Бойко.

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу