У день голосування списки виборців додруковувати не будуть, – чиновник

12:41 25 жовтня 2015 р.

Станом на 12.00 грубих порушень, які би могли вплинути на перебіг виборчого процесу у Львівській області, не виявлено. Є курйози, які зустрічаються на кожних виборах. Вони завжди є і будуть доти, доки у нас у дільничих виборчих комісіях не буде працювати хоча би один із членів комісії на професійній основі.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА  Федір Алєйніков.

Щодо проблемних питань, то, наприклад, територіальна виборча комісія надрукувала на десяток виборців менше, ніж їх є в списку. У такому випадку члени комісії працюють з такою кількістю, яку отримали. Ніхто їх в день голосування додруковувати не буде.

- Ми пам’ятаємо, коли в 2008 чи 2010 роках були випадки, коли ЦВК літаком доставляла бюлетені, тому що вони були зіпсовані, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу