У день голосування списки виборців додруковувати не будуть, – чиновник

12:41 25 жовтня 2015 р.

Станом на 12.00 грубих порушень, які би могли вплинути на перебіг виборчого процесу у Львівській області, не виявлено. Є курйози, які зустрічаються на кожних виборах. Вони завжди є і будуть доти, доки у нас у дільничих виборчих комісіях не буде працювати хоча би один із членів комісії на професійній основі.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА  Федір Алєйніков.

Щодо проблемних питань, то, наприклад, територіальна виборча комісія надрукувала на десяток виборців менше, ніж їх є в списку. У такому випадку члени комісії працюють з такою кількістю, яку отримали. Ніхто їх в день голосування додруковувати не буде.

- Ми пам’ятаємо, коли в 2008 чи 2010 роках були випадки, коли ЦВК літаком доставляла бюлетені, тому що вони були зіпсовані, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу