У Черкасах невідомі спровокували штурм ОДА (відео)

10:05 27 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Борис Бродовський/facebook.com

Він завершився побиттям мітингувальників та київських автомайданівців силовиками.


Відео: ТСН.ua

Громадський активіст Микола Ляхович повідомляє на своїй сторінці в «Facebook», що нікому наразі невідомі особи розпочали повторний штурм будівлі Черкаської облдержадміністрації, який завершився побиттям мітингувальників та «автомайданівців» силовиками:

«У Черкасах «тітушки» підставили Київський Автомайдан. Лише гості зі столиці почали виходити з автомобілів, як десяток «місцевих», які їх чекали, кинулись громити Черкаську ОДА. Частина гостей приєдналась до цього творчого процесу.

За декілька хвилин, один з «місцевих» дав команду своїм, і вони всім десятком швидко побігли праворуч від ОДА, в двори. Щойно «тітушки», замасковані під «місцевих активістів», сховались у дворах, як з лівого боку ОДА вискочив «Беркут» і почав бити всіх підряд хто стояв на площі. Є затримані і травмовані, але точна кількість невідома. Машини автомайданівців «беркутівці».

Натомість очевидець подій Роман Чорномаз повідомляє на своїй сторінці у «Facebook»:

 «Коли автомайданівці приїхали у місто то зупинились біля ОДА і влаштували мітинг на якому було біля 100 душ автомайданівців і більше сотні черкащан. В ході мітингу хтось з автомайданівців метнув в облдержадміністрацію кілька «коктейлів Молотова». З будівлі вискочило біля 300 беркутівців, внутрішніх військ і звичайних ппсників. Виникли сутички. Людей нещадно били і затримували. Дуже багато травмованих забирали швидкими.

Він також пише, що постраждали автомобілі активістів і дуже постраждав один із беркутівців. 

Автомайданівські авта побили і порізали покришки на них. Відомо, що одній машині автомайдану вдалось втекти. Один беркутівець намагався зупинити собою але його збили. Він сильно постраждав і його теж забрала швидка. 

«Затриманих вивозять до Соснівського РВ УМВС. Точне число затриманих не відомо але їх більше ніж 50 душ. Людей пакували у кілька автозаків. Коли один з них розгружався то нарахували 15 душ. В ході сутичок постраждали журналісти. Відомо, що побили авто «5 каналу», дуже побили журналіста «Інтера». Також побили журналіста з місцевого телеканалу «Вікка» і потрощили техніку коли той намагався захистити інтерівця і надати йому допомогу.

На даний момент мусори перепиняють всі без розбору авта у центрі міста і нещадно б'ють пасажирів і водіїв. Під роздачу потрапляють навіть таксі.

Силовики побили техніку журналістам.

Кілька автомайданівців дуже побиті вже в лікарні. один з них сильно рве кров'ю. У нього, ймовірно, внутрішня кровотеча».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини