У боях проти російських інтервентів загинув 81 боєць 80-ї львівської бригади, поранено – понад 400

11:54 21 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 21 квітня: «Загалом за час російської інтервенції, в боях на сході нашої держави загинув 81 десантник з 80-ї окремої аеромобільної бригади. Ще понад 400 мужніх боронителів України отримали поранення».

«Відповідно до Указу Президента України, 13 захисників Батьківщини – воїнів 80-ї (львівської. – «ЩЛ») окремої аеромобільної бригади Повітрянодесантних військ Збройних Сил України нагороджені орденами «Богдана Хмельницького» та «За мужність» (посмертно). Воїни 80-го окремого аеромобільного полку вишикувались під бойовим прапором щоб вшанувати пам'ять своїх загиблих побратимів. А родини восьми  з них перед строєм отримали ордени «Богдана Хмельницького» та «За мужність» з рук командира бригади полковника Андрія Ковальчука, який зазначив:

«Це найменше, що можемо зробити всі ми для вас. Кожного з ваших чоловіків, братів, дітей я знаю і пам'ятаю. Кожен з них герой. Вони віддали своє життя щоб тисячі українців жили в нормальній процвітаючій державі. Державі з гордою назвою Україна».

Загалом за час російської інтервенції, в боях на сході нашої держави загинув 81 десантник з 80-ї окремої аеромобільної бригади. Ще понад 400 мужніх боронителів України отримали поранення. Зараз львівські аеромобілісти хочуть на території частини встановити пам'ятну стелу, де навічно будуть закарбовані імена всіх героїв, які віддали своє життя в битві за незалежність України.

За матеріалами Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу