У боях на Донеччині й Луганщині полягли близько 2300 українських військових, – Міноборони (відео)

17:27 28 липня 2015 р.


Фото: АFР

Начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов Олексій Ноздрачов повідомив у вівторок: «Сказати про те, скільки зникло безвісти, – дуже важко».

На сьогодні за час проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули близько двох тисяч 300 військовослужбовців ЗСУ. Про це повідомив у вівторок на брифінгу начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов.

Дослівно ж він розповів про це так: «На сьогоднішній день загиблих – близько 2300 військовослужбовців, але сказати про те, скільки зникло безвісти – дуже важко, тому що, із досвіду, 40% з них це люди, що перебувають у полоні. Але ми ще не встановили місця їхнього перебування. І близько 60% – це загиблі військовослужбовці. Тому з 270 безвісти зниклих військовослужбовців ми вважаємо, що десь 70-80 у полоні, а решта, на жаль, загиблі».

Цю скорботну новину передав сьогодні, 28 липня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу