У Білій Церкві не впустили до Києва озброєних бійців податкової міліції

13:23 26 січня 2014 р.


Фото: vkurse.ua

Вони були заблоковані місцевими активістами в їх приміщенні.

Активісти спільноти «Євромайдан SOS» повідомили на своїй сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте»:

«Сьогодні у Білій Церкві (Київської обл.) місцевими активістами та представниками ВО «Свобода» у своєму приміщенні податкової міліції Міністерства доходів та зборів було заблоковано її бійців, яким видали повну амуніцію, вогнепальну зброю із бойовими набоями, харчові пайки на декілька днів та планували відправити на Київ. Завдяки своєчасному блокуванню та розголосу інформації, станом на 22:00 бійців податкової міліції відпустили по домівках. Слід відзначити, що бійці просили активістів не розходитись і продовжувати блокування адже не мали бажання їхати на Київ і виконувати злочині накази діючої влади, а тим більше застосовувати зброю.

Натомість активістка зі Запоріжжя Ірина Лєх повідомила на своїй сторінці у мережі «Facebook»: «Щойно зателефонував знайомий і сказав, що співробітників запорізької податкової міліції екіпірують і в терміновому порядку відправляють на Київ. Тих, хто не погоджується – на звільнення».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу