У бандформування на сході України продовжують вливатися російські фашисти

13:56 18 червня 2014 р.


Фото: «Charter97.org»

Вони входять до фашистської організації «Русское национальное единство», членом якої є один із ватажків донецьких терористів Павєл Губарєв.

Сайту «Charter97.org» інформує сьогодні, 18 червня, в повідомленні «На допомогу бойовикам в Донбас прибувають фашисти з РНЕ»

«У Слов'янську зафіксовано появу бойовиків російської фашистської організації Російська національна єдність. Про це, як стало відомо сайту «Сharter97.org», повідомляють українські активісти в соціальних мережах.

Набір бойовиків ведеться через сторінки в соціальній мережі «ВКонтакте», які належать як самої організації, так і її керівнику Олександру Баркашову. На них вже з'явилися перші фотографії членів РНЕ, зроблені на сході України. 

Як відомо, членом цієї організації є один з ватажків терористів Донбасу Павєл Губарєв. Напередодні «референдуму про незалежність», організованого сепаратистами 11 травня в Донецькій і Луганській областях, в інтернеті також з'явився аудіозапис переговорів Баркашова з їх лідерами. Керівник РНЕ радив сфальсифікувати його результати і «намалювати 89% за ДНР», що зрештою, й було зроблено».

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу