Тимошенко потрібна операція, а Україні - євроінтеграція

19:11 21 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2668

Багато європейських чиновників неодноразово закликали українську владу вирішити питання Тимошенко до саміту у Вільнюсі в листопаді 2013 р.

Екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко потрібна операція. Про це сьогодні в Ялті заявив співголова Моніторингової місії Європарламенту Олександр Кваснєвський, передає кореспондент РБК-Україна. "Так, вона хвора, їй потрібна операція, і терапія після цього", - заявив Кваснєвський.

Зазначимо, звіт місії ЕП очікується 15 жовтня 2013 р. Саме від його результатів багато в чому залежить рішення урядів країн-учасниць ЄС щодо підписання угоди про асоціацію з Україною.

При цьому багато європейських чиновників неодноразово закликали українську владу вирішити питання Тимошенко до саміту у Вільнюсі в листопаді 2013 р. Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський радить Україні уважно прислухатися до "сигналів" ЄС в питанні Тимошенко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630