Тимошенко освоює нові електоральні зони на сході України

16:08 23 квітня 2014 р.

Тимошенко освоює нові електоральні зони на сході України. А образ Порошенка в інформаційному просторі культивують як безальтернативного кандидата та переможця виборів.

Про це сьогодні, 23 квітня, в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу – «Прес-клуб-ГІТ» розповів політолог Геннадій Шипунов.

Президентська кампанія, за словами політолога, має двох фаворитів –Юлію Тимошенко та Петра Порошенка.

«Фаворити кампанії грають на одному електоральному полі. Це змушує їх вдаватись до нестандартних кроків. Таким кроком є, наприклад, поїздки Тимошенко на схід країни як спроба освоєння нових електоральних зон, щоб залучити дезорієнтованих виборів Партії регіонів. А образ Порошенка в інформаційному просторі культивується як безальтернативного кандидата та переможця виборів», - зазначив політолог

Ключем до перемоги Тимошенко, за словами Шипунова, може стати ефективне розв’язання кризової ситуації на сході країни. Спроба такого розв’язання робить Юлія Тимошенко.

Політолог припускає, що у цю гонку двох може втрутитись і третій кандидат.

«Це буде та людина, яка зможе об’єднати дезорієнтований електорат сходу. Прорив може зробити Петро Симоненко. Є приклади парламентських кампанії, коли КПУ збільшувала кількість своїх прихильників вдвічіі», - наголосив Шипунов.

«Сергій Тігіпко може об’єднати довкола себе поміркований електорат Партії регіонів, тих, хто не хоче голосувати за комуністів», - сказав Геннадій Шипунов.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу