Тягнибок конкретизував результати четвертого раунду переговорів лідерів опозиції з Януковичем (відео)

01:50 28 січня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

За його словами, влада готова виконати частину вимог Майдану, але умов, які будуть обговорюватися завтра впродовж консультацій під час роботи Верховної Ради.

Лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» заявив після завершення переговорів лідерів опозиції з Януковичем увечері 27 січня: «Частину з тих вимог, які опозиція поставила перед владою, може бути реалізовано. Але очевидно, що процес перемовин буде тривати. Те, чого вдалося досягнути сьогодні, – набагато більше , ніж було раніше. Але це не те, чого вимагаємо ми як представники тих людей, які нині стоять на Майдані».

У коментарі представникам ЗМІ Олег Тягнибок, зокрема, зауважив, що багато питань буде можуть бути врегульовано завтра безпосередньо в парламенті. Лідер «Свободи» розповів про те, чого було досягнуто в ході перемовин із президентом:

«Вони готові голосувати за закон про декриміналізацію учасників мирних акцій, про амністію. Відповідно, це включає звільнення всіх затриманих і припинення тих репресій, які поширилися по всій Україні.

Щоправда, за певних умов. Ці умови (зокрема прикінцеві положення цього закону) будуть обговорювати завтра протягом консультацій під час роботи Верховної Ради України.

Влада готова ставити на голосування питання про політичну відповідальність уряду з подальшою відставкою. Також вони готові обговорювати питання про початок конституційних реформ в Україні, але не готові це питання врегульовувати найближчим часом.

Крім того, можна говорити про переформатування ЦВК за пропорційною системою. Однак влада ставить питання таким чином, що це може відбутися лише в червні місяці. 

Також завтра має бути вирішено питання про скасування тих законів, які було нелегітимно ухвалено 16 січня. Влада ставить питання про те, щоби скасувати дев'ять законів, а три залишити (б'юджет, декриміналізація (амністію), постанова про створення тимчасової слідчої комісії).

Усі інші питання вони не готові обговорювати: питання виборів, переформатування і перезавантаження влади. Вони це пояснюють конституційним процесом, який хочуть робити в режимі консультацій у співпраці з Конституційною Асамблеєю та іншими міжнародними інституціями».

«Частину з тих вимог, які опозиція поставила перед владою, може бути реалізовано. Але очевидно, що процес перемовин буде тривати. Те, чого вдалося досягнути сьогодні, – набагато більше, аніж було раніше. Але це не те, чого вимагаємо ми як представники тих людей, котрі нині стоять на Майдані», – підсумував Олег Тягнибок.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».


Відео: ТВі

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу