ЦВК відмовилася зареєструвати ініціаторів проведення референдуму щодо вступу України до НАТО

20:35 15 вересня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому.

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації ініціативної групи стосовно проведення референдуму за народною ініціативою щодо вступу України до НАТО. Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому, 

Як нагадали у ЦВК, 5 вересня на вулиці Турівській у Києві відбулися збори громадян стосовно проведення референдуму у яких взяло участь 2735 осіб. Разом із тим, того ж дня до ЦВК надійшла ухвала Окружного адмінсуду Києва від 4 вересня за позовом політичної партії Союз до партії «Батьківщина», ЦВК, якою заборонено комісії спрямовувати представника на збори громадян України щодо всеукраїнського референдуму.

Цього дня комісія проінформувала «Батьківщину» про ухвалу суду і заявила, що не направлятиме власного представника на збори. «За таких обставин під час утворення ініціативної групи з всеукраїнського референдуму за народною ініціативою на зборах громадян України 5 вересня 2014 порушено визначений законом порядок», – йдеться у постанові комісії.

Виходячи з цього комісія постановила відмовити у реєстрації ініціативної групи щодо проведення референдуму з питання вступу України до НАТО. Про це інформує сьогодні, 15 вересня, агенціяч «УНН».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу