ЦВК розпустила Новороздільську міську виборчу комісію на Львівщині

23:58 9 жовтня 2015 р.


Фото: day.kiev.ua

Центрвиборчком розглянув звернення партії «Конкретних справ».

«Центральна виборча комісія розглянула звернення Новороздільської міської організації політичної партії «Конкретних справ» стосовно дострокового припинення повноважень усього складу Новороздільської міської виборчої комісії Львівської області, постанови Львівського окружного адміністративного суду та Львівського апеляційного адміністративного суду. А також – пояснення Новороздільської міської виборчої комісії, з яких вбачається, що виборчою комісією повторно не було розглянуто заяву зазначеної місцевої організації партії  про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Новороздільської міської ради Львівської області на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, в ЦВК, де також розповіли:

«Вивчивши наявні матеріали, Комісія встановила, що зазначена виборча комісія постановою від 30 вересня 2015  року № 8 відмовила в реєстрації кандидатів у депутати Новороздільської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Новороздільської міської організації політичної партії «Конкретних справ». Ухвалами судів цю постанову визнано протиправною, скасовано та зобов’язано Новороздільську міську виборчу комісію повторно розглянути заяву Новороздільської міської організації політичної партії «Конкретних справ» про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Новороздільської міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Однак вказана виборча комісія не виконала рішення судів. При цьому ЦВК взяла до уваги, що, враховуючи необхідність вчинення цією комісією передбачених законом дій щодо забезпечення виготовлення виборчих бюлетенів для голосування у відповідному виборчому окрузі, подальше зволікання з виконанням нею рішення суду може унеможливити поновлення порушених прав суб’єктів виборчого процесу або спричинити значні зусилля та витрати для їх відновлення.

Зокрема, 8 жовтня 2015 року Новороздільська міська виборча комісія затвердила текст виборчого бюлетеня, не розглянувши питання щодо виконання постанови Львівського окружного адміністративного суду. З огляду на вищезазначене, комісія встановила факт одноразового грубого порушення Новороздільською міською виборчою комісією вимог Конституції України і законів України та достроково припинила повноваження усього її складу.

Встановлено, що місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання, а також зареєстровані в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцеві організації політичних партій, які мають право подання кандидатур до складу цієї виборчої комісії, можуть не пізніше 24 години 11 жовтня 2015 року подати до Центральної виборчої комісії кандидатури для включення до складу зазначеної комісії. Комісія зобов’язала Новороздільську міську виборчу комісію після сформування її нового складу на виконання рішення суду до 13 жовтня 2015 року включно вирішити питання щодо реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, висунутих Новороздільською міською організацією політичної партії «Конкретних справ».

Разом з тим, враховуючи інформацію, яка містилася у зверненні, про втручання у роботу Новороздільської міської виборчої комісії невідомих осіб, ЦВК вирішила звернутися до Міністерства внутрішніх справ України та передати йому копію звернення Новороздільської міської організації політичної партії «Конкретних справ» з доданими до нього матеріалами для перевірки викладених у них обставин та реагування відповідно до законодавства України».

Про це повідомили сьогодні, 9 жовтня, на сайті ЦВК.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

09:47 5 березня 2021 р.

Райдержадміністраціям шукають повноваження і функції, - законопроєкт

Учора Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні № 4298.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу