Центри протидії кібератакам Росії створені в Естонії, Бельгії та інших країнах

16:06 13 жовтня 2016 р.

Росія проводить нахабну пропаганду. Ми це називаємо інфообстрілом. Ця пропаганда лунає з різних російських медіа, і вся інформація спотворена й подається з точністю до навпаки.

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Хто кому сьогодні більше потрібен: Україні – НАТО чи НАТО – Україна?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник командувача Стратегічних сил НАТО, (2010-2013 рр.), представник Республіки Польща в НАТО (2009-2010 рр.) генерал Мєчислав Бєнєк.

На його думку, дуже багато важить у війні не тільки летальна зброя, але й пропаганда. І ця кібервійна достатньо успішно ведеться з боку Росії.

Водночас військові НАТО вже давно працюють над протидіями кібератакам. Тому що Росія веде ці інформаційні війни не тільки проти України, але й проти інших країн.

- Ми маємо центри протидії в Естонії, в Брюселі, в інших країнах, - говорить генерал.
За його словами, НАТО може протидіяти військовим на суходолі, в повітрі, на морі та в космосі. І все це є юридично врегульовано.

- А ось кіберпростір, ніби, нікому не належить, але ним володіє той, хто володіє найвисокотехнологічнішими засобами. Тому на останньому саміті в Варшаві була розроблена низка заходів протидії кібератакам, - каже Мєчислав Бєнєк.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу