Три нардепи зі Львівщини проти недоторканного привілею

21:52 6 листопада 2019 р.

Народні депутати зі Львівщини, які представляють три партії, вважають, що недоторканність не має бути привілеєм депутатів.

Про це вони повідомили під час засідання у Львівському пресклубі на тему: «Депутатська недоторканність: від «тесту Дубневича» до змін у Кримінальному кодексі».  

Ярослав Рущишин, народний депутат України від партії «Голос» наголосив, що позиція партії, задекларована в передвиборчій програмі, є незмінною. 

- Депутат має бути захищеним імунітетом за висловлювання своїх думок щодо політичних процесі в країні та Верховній Раді, а також щодо свого голосування. У решті ситуацій він має поводити себе як громадянин України. Ми маємо бути під таким самим ударом, як інші громадяни, – вважає Ярослав Рущишин.

Скасування депутатської недоторканності підтримав і Михайло Цимбалюк, народний депутат України від партії «ВО «Батьківщина».

- Ми хочемо вимагати, щоб в державі не було недоторканних. Треба, щоб президент показав приклад і подав законопроєкт про скасування недоторканності Президента і суддів. З усіх 27 нардепів, із яких зняли недоторканність, лише один був притягнутий до відповідальності. Інструкції СБУ дозволяють прослуховувати абонентів, які спілкуються із тими, кого підозрюють в тероризмі, скоєнні інших злочинів проти держави. Депутатів прослуховували і прослуховуватимуть на загальних підставах. Народні депутати мають відчувати відповідальність перед суспільством і державою. Це скликання розставить крапки над «і», – каже Михайло Цимбалюк.

За депутатською недоторканністю нардепи намагаються приховати свою нечесну діяльність, вважає Юрій Камельчук, народний депутат України від партії «Слуга народу».

- Це – щит захисту для нечесних і неправомірних дій. У нас – достатньо законів про статус депутата і без депутатської недоторканності. Процес гальмується, бо в деяких нардепів є зауваження щодо деталей. Залишається відкритим кінцевий формат остаточного законопроєкту, – зазначає Юрій Камельчук.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:48 22 червня 2021 р.

У Львові вперше за 30 років Незалежності військова техніка вторглася на територію УГКЦ

Львівська Архиєпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення привезли до садів військову техніку. Це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу

Рубрика: Політика

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу