Три фракції ЛОР підтримали одного сільського голову

13:38 15 листопада 2016 р.

Фото до новини

18 грудня 2016 року у новоствореній Давидівській об’єднаній територіальній громаді пройдуть вибори голови, депутатів та старост.


Відео: Львівський прес-клуб

Тому представники партій «Батьківщини», «Народний контроль» та «Громадянська позиція» оприлюднили заяву на підтримку кандидата, нині чинного сільського голови села Давидів Віталія Дяківа.

Про це, 15 листопада, під час прес-конференції на тему: «Представники політичного середовища Львівщини оприлюднять спільну заяву про підтримку об’єднаного кандидата на посаду голови Давидівської об’єднаної територіальної громади та об’єднаних кандидатів в депутати в раду ОТГ. Оприлюднення фактів маніпуляції при розподілі округів на цих виборах», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив депутат Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Він нагадав, що рік тому Віталій Дяків виграв вибори і став сільським головою Давидова. 
- За рік люди могли придивитися до нього, зробити свої висновки. Для Віталія це був своєрідний випробувальний термін, - каже Андрій Білоус.

Сам сільський голова села Давидів Віталій Дяків повідомив, що в майбутній раді буде 26 депутатів, голова та кілька старост.

- Кожна з цих осіб буде впливати на розвиток територіальної громади. Тому закликаю, щоби вибори пройшли максимально прозоро та чесно. На жаль, уже зараз спостерігаються деякі перекоси, - каже він.

Довідка

До  новоствореної Давидівської об’єднаної територіальної громади ввійшли села Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Кротошин, Чишки, Бережани, Соснівка, Волиця, Виннички, Гончари, Дмитровичі, Давидів та Черепин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини