Третина кандидаток стикалася виборчим насильством на місцевих виборах

17:53 23 жовтня 2020 р.

Випадки насильства включали булінг в соціальних мережах та пошкодження агітаційних матеріалів, телефонні дзвінки з погрозами, злам Facebook-сторінки кандидатки та навіть фізичне насильство проти агітаційної групи.

Про це стало відомо з результатів ґендерного моніторингу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року, який робили Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом (НДІ), пише Dailylviv.

За інформацією однієї з респонденток, проти неї застосували чорний PR, поширюючи серед виборців продуктові набори нібито від її імені.

Кандидатки здебільшого готові до проявів сексизму та виборчого насильства, деякі носять постійно із собою газовий балончик для самозахисту.

Окремі партії проводили тематичні роз’яснення із питань можливого виборчого насильства. Загалом респондентки очікували від політичних партій потужнішої методичної підтримки щодо проведення виборчої кампанії, а тим часом займались самоосвітою, брали участь у відкритих конкурсах для проходження навчання від громадських організацій та фондів.

Ґендерний моніторинг включав аналіз досвіду кандидаток за методикою глибинних інтерв’ю. Аналіз досвіду кандидаток у виборчому процесі відбувається у три етапи: на початковому етапі виборчої кампанії, на її завершальному етапі та після обрання і встановлення результатів виборів. На першому етапі було опитано 42 кандидатки, які проживають у 10 областях: Вінницька, Донецька, Запорізька, Житомирська, Львівська, Одеська, Хмельницька, Харківська, Херсонська та Чернівецька і балотуються у обласні ради, міські ради міст обласних центрів та громади до 10 тис. виборців, а також на посади міських голів від широкого спектру політичних партій, як парламентських так і таких, які мають більший локальний вплив, аніж загальнонаціональний. Половина опитаних респонденток (21) є членкинями політичних партій, половина (21) – ні.

dailylviv.com

До теми

14:05 4 грудня 2020 р.

Мер Львова диктує свої умови депутатській більшості у міськраді

Фракції партій "Європейська Солідарність", ВО «Свобода», «Варта» у Львівській міській раді VIII скликання, які вже проводили засідання сесії міськради 24 листопада без участі міського голови Андрія Садового, прийняли звернення до громади, представників ЗМІ, новобраних депутатів Львівської міської ради та вчетверте обраного міського голови Львова.

Рубрика: Політика

13:44 4 грудня 2020 р.

Перерва у сесії ЛМР: обрання комісій і секретаря потребують серйозного обговорення, - Садовий

Сьогодні в мерії Львова відбулась перша урочиста сесія 8-го скликання, під час якої мер Львова й депутати склали присягу. Відтак, в урочистій сесії оголосили перерву для підготовки наступного, уже робочого, засідання й обговорення важливих питань. Депутатам місцевих рад заборонили голосувати через конфлікт інтересів

Рубрика: Політика

13:20 4 грудня 2020 р.

Козловський і Квурт очолили найбагатші комісії Львівської облради

Сьогодні, 4 грудня, під час другого пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІІІ скликання депутати обрали голів і персональний склад постійних депутатських комісій облради.

Рубрика: Політика

16:45 3 грудня 2020 р.

Садовий написав заяву до Львівської МТВК з вимогою скликати першу сесію ЛМР. Помилки з комами і відмінками - від хвилювання

Новообраний міський голова Львова Андрій Садовий написав заяву голові Львівської міської територіальної виборчої комісії Ігору Сліпецькому, в якій вимагає, аби ТВК призначила дату проведення першого пленарного засідання першої сесії міськради. У найкоротший термін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу