Трансляція чергового засідання Ради безпеки ООН щодо агресії Росії проти України

23:58 16 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

На ньому обговорюють права людини в окупованому Криму й на сході нашої країни.

Як повідомляв сьогодні, 16 квітня, кореспондент «ТСН» Андрій Васильєв, тема чергового засідання Ради безпеки ООН із приводу агресії Росії проти України – права людини в окупованому Криму та на сході нашої країни. Основний пункт порядку денного - обговорення доповіді заступника генсека ООН Івана Шимоновича щодо ситуації у Криму.

Російське МЗС уже назвало доповідь верховного комісара з прав людини «однобокою, політизованою, необ'єктивною» – хоч у її тексті є конструктивна критика Києва й рекомендації щодо подолання непорозумінь між нацменшинами та урядом. Зокрема – рекомендації ввести квоти, аби представити всі національні меншини в уряді, а також надати нацменшинам частку мовлення у загальнонаціональному ефірі.

Але російська сторона не згадала низку принципових моментів, наприклад таких, як відсутність утисків російськомовного, і навпаки, дискримінацію україномовного населення, а також кримських татар. На момент створення цієї доповіді більш ніж 3 тис. кримських татар уже покинули територію півострова через утиски та дискримінацію.

«Цим документом спростовується риторика про начебто утиски російськомовного населення», – заявив посол України в ООН Юрій Сергєєв. За словами дипломата, питання проведення антитерористичної операції на Сході України є так само питанням захисту прав і свобод громадян і обговорення його на Радбезі ООН не уникнути.


Відео: Espreso.tv

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу