Трансляція чергового засідання Ради безпеки ООН щодо агресії Росії проти України

23:58 16 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

На ньому обговорюють права людини в окупованому Криму й на сході нашої країни.

Як повідомляв сьогодні, 16 квітня, кореспондент «ТСН» Андрій Васильєв, тема чергового засідання Ради безпеки ООН із приводу агресії Росії проти України – права людини в окупованому Криму та на сході нашої країни. Основний пункт порядку денного - обговорення доповіді заступника генсека ООН Івана Шимоновича щодо ситуації у Криму.

Російське МЗС уже назвало доповідь верховного комісара з прав людини «однобокою, політизованою, необ'єктивною» – хоч у її тексті є конструктивна критика Києва й рекомендації щодо подолання непорозумінь між нацменшинами та урядом. Зокрема – рекомендації ввести квоти, аби представити всі національні меншини в уряді, а також надати нацменшинам частку мовлення у загальнонаціональному ефірі.

Але російська сторона не згадала низку принципових моментів, наприклад таких, як відсутність утисків російськомовного, і навпаки, дискримінацію україномовного населення, а також кримських татар. На момент створення цієї доповіді більш ніж 3 тис. кримських татар уже покинули територію півострова через утиски та дискримінацію.

«Цим документом спростовується риторика про начебто утиски російськомовного населення», – заявив посол України в ООН Юрій Сергєєв. За словами дипломата, питання проведення антитерористичної операції на Сході України є так само питанням захисту прав і свобод громадян і обговорення його на Радбезі ООН не уникнути.


Відео: Espreso.tv

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу