Трансляція розгляду Верховною Радою законопроектів щодо Донбасу

16:30 5 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

До будівлі парламенту стягнули додаткові сили правоохоронців.

Верховна Рада почала розгляд законопроектів, які стосуються Донбасу. Зокрема, передбачається включення до порядку денного та прийняття рішення стосовно законопроекту №7163, внесеного президентом України, «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Також у парламенті зареєстрований альтернативний до цього законопроект, внесений від фракції «Самопомочі”», зокрема –народним депутатом Оксаною Сироїд.

У цьому пакеті є ще один президентський законопроект (№7164) «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей». Водночас на початку засідання ВР, відповідно до регламенту, депутати мають завершити розгляд в другому читанні законопроекту, який вчора почали розглядати, «Про електронні довірчі послуги».

Також передбачається розгляд законопроектів, які стосуються гастрольних заходів в Україні, та щодо розвитку кінематографії. Крім того, планується розгляд у повторному другому читанні законопроекту про житлові комунальні послуги.

Разом з тим порядком денним роботи ВР на сьогодні не передбачено розгляду медичної реформи. Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в інформаційній агенції УНІАН.

Тим часом охорону Верховної Ради посилено додатковими силами Нацгвардії та поліції. До будівлі парламенту стягнули близько 200 правоохоронців. Будівля Ради оточена щільним потрійним кільцем. На місці також знаходяться пожежники та медики. Активістів, які мали з'явитись на 16:00, поки що – кількадесят.  Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини