Трамп вважає, що ні в України, ні в Росії насправді «немає козирів»
14:37 10 березня 2025 р.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп переконаний, що ані в України, ані в Росії «немає козирів», тому обом сторонам треба укласти угоду про мир.
Про це повідомляє Forbes, пише DailyLviv.com.
«Ви знаєте, я кажу, що у них немає козирів. Ні в кого насправді немає козирів. У Росії їх немає. Все, що потрібно, – це укласти угоду та перестати вбивати людей. Це безглузда війна, і ми збираємось її завершити», – сказав він.
Нагадаємо, американський президент не вперше використовує вислів про козирі України. Під час суперечки з президентом Володимиром Зеленським в Овальному кабінеті 28 лютого Трамп заявив, що в України козирів немає.
Як повідомлялося, Дональд Трамп навряд чи відновить допомогу Україні після підписання угоди про копалини. Він хоче, щоб Зеленський зробив певний рух у напрямку виборів в Україні і, можливо, пішов у відставку.
Раніше адміністрація президента США припинила критично важливу підтримку систем глушіння для українських військово-повітряних сил, що може значно послабити їхню здатність до повітряної протидії.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook