Трамп підняв під час розмови з Порошенком питання російської агресії

16:55 24 листопада 2016 р.


Фото: pravda.com.ua

Президент України повідомив у четвер під час прес-конференції у Брюсселі, що він провів телефонну розмову з Дональдом Трампом, якого обрали президентом США.

Петро Порошенко запевнив сьогодні, 24 листопада, під час прес-конференції у Брюсселі: «Питання російської агресії, нелегальної агресії Криму було підняте обраним президентом Трампом під час розмови зі мною».

Президент України не розкривав зміст розмови з Трампом, але додав, що надав йому «дуже детальну інформацію» про ситуацію в Криму та на Донбасі. Він також запевнив, що «Україна має сильну двопартійну підтримку в Конгресі США», яка залишиться і надалі.

Своєю чергою, президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що він також говорив з Трампом про Україну, й що реакція його співрозиовника була «як мінімум, перспективною у порівнянні з деякими заявами під час виборчої кампанії». Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу