Терористичне угруповання «ДНР» все ще не отримало відповіді на прохання прийняти його до складу Росії

18:39 24 травня 2014 р.


Фото: nnm.me

Про це заявив у суботу самопроголошений «спікер верховної ради» так званої «Донецької народної республіки» Денис Пушилін.

Агенція «Укрінформ» розповідає сьогодні, 24 травня, повідомленні «ДНР досі чекає на відповідь Путіна про «прийом до Росії»:

«Самопроголошена «Донецька народна республіка чекає на відповідь Росії з приводу входження до її складу. Про це сказав сьогодні в Донецьку на з'їзді представників ДНР і ЛНР «спікер» Верховної ради Денис Пушилін, повідомляє сайт «Новоросія» .

«Одразу після проведення референдуму, коли мільйони людей прийшли на виборчі дільниці і зробили свій вибір на користь суверенітету, але кожен на підсвідомому рівні розумів, що йшлося про те, щоб жити з Росією і приєднатися до російського світу. І 12 травня Денис Пушилін зробив звернення до Володимира Путіна, з проханням прийняти ДНР до складу РФ. Неможливо було це не зробити, його б просто не зрозуміли ті люди, які масово пішли на виборчі дільниці. Досі відповіді немає. Але в цей час йшло формування гілок влади. Ми все-таки чекаємо на відповідь і бачимо своє майбутнє тільки у складі РФ», – резюмував він.

Нагадаємо, що сьогодні в Донецьку відбувся з'їзд лідерів ДНР і ЛНР, на якому самопроголошені республіки підписали документ про об'єднання у складі єдиної держави «Новоросія». На з'їзді сепаратистів розглядалося питання про проведення референдумів в інших областях сходу України та створення єдиного фронту проти Києва».

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу