Терористична «Донецька народна республіка» – конгломерат з п’яти самостійних бандформувань, – ЗМІ

19:59 27 травня 2014 р.


Фото: pravda.dn.ua

Ці злочинні угрупованння слабо координуються між собою, іноді навіть доходить до збройних зіткнень між ними.

Інтернет-газета «Преса України» розповідає сьогодні, 27 травня, в публікації «5 терористичних «Донецьких республік» воюють між собою (Інфографіка)»:

«У Донецькій області за вивіскою терористичної організації «Донецька народна республіка» діють, як мінімум, 5 груп терористів, які слабо координуються між собою.

Іноді навіть доходить до збройних зіткнень між цими групами. Розкол відбувається з-за різного політичного походження і цілей цих груп.

Умовно можна виділити три групи, які використовують назву «Донецька народна республіка». Російську групу «ДНР», яку представляють російський політтехнолог і «прем’єр» «ДНР» Олександр Бородай і голова верховної ради» Денис Пушилін. Група контролюються громадянами Росії.

Друга «ДНР» – слов’янська, в неї входять терористи, які орудують на півночі області під проводом російського диверсанта Ігоря Гіркіна, адміністративні функції при ньому виконує так званий «народний мер» Слов’янська В’ячеслав Пономарьов. Це група координується з Бородаєм, проте вважає себе «справжньою» «ДНР» – на відміну від «ДНР», яка розміщується в Донецьку. 

«Донецька народна республіка» (альтернативна) представлена раніше наближеними до «Партії регіонів» політичними кадрами – в першу чергу, це донецький політтехнолог Роман Лягін і Володимир Макович. Свій напрям має так званий «народний губернатор» Павло Губарєв, який вважає себе керівником певного державного утворення «Новоросія», тут він вступає в конфлікт з народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим, який теж вважає себе керівником цієї «Новоросії», але називає це «Південним Сходом».

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу