Терористи збили літак з українськими десантниками, отримавши дані про нього від зрадників, – експерт

14:58 16 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив у понеділок керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Як передає сьогодні, 16  червня, кореспондент УНІАН, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук заявив у понеділок на прес-конференції в Києві, що терористи, які збили Іл-76 на підльоті до Луганська, отримали інформацію про літак від зрадників. Він також конкретизував: 

«Я б виділив два аспекти проблеми. Є дуже багато даних, які свідчать, що інформація про перекидання особового складу і техніки повітряним шляхом була «злита».

Є також питання, хто дав команду проводити цю операцію у той час, коли і розвідка, і підрозділи, що контролюють Луганський аеропорт, доповідали, що в районі аеропорту діють угрупування терористів і неможливо гарантувати безпеку аеропорту. Аеропорт неможливо було взяти під контроль силовиків, оскільки для цього потрібно було контролювати щонайменше половину Луганська, аби забезпечити посадку літака без загрози його ураження терористами».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу