Терористи з «ДНР» продали свого «бійця» за $10 тисяч

23:10 22 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Про це повідомив у четвер його знайомий.

Інтернет-газета «Преса України» розповідає в сьогоднішній публікації «Терористи ДНР продали свого «бійця» за 10 000 доларів»:

«І сміх і гріх, по іншому не назвеш історію, яка сталася з хлопцем з півдня Донбасу. Ревіна Валентина сепаратисти з ДНР спочатку найняли на роботу, а через десять днів продали людям Коломойського, тим самим заробивши в 10 разів більше, ніж витратили, оплачуючи його роботу. Про це повідомляє на сторінках свого ЖЖ один із знайомих потерпілого – Matvii Nikitin.

Представники ДНР завербували талановитого айтішника з Маріуполя, запропонувавши виконати невелику роботу. Валентин спочатку дуже пишався тим, що працює у ДНР і отримує дві тисячі гривень в день.

Однак, через десять днів, коли частково робота була виконана, як раз отримала широкий резонанс інформація, що за зданого терориста, губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський готовий виплатити 10 тис. дол. США. Порахувавши явний прибуток від операції, бандити спакували юного терориста в автомобіль і відвезли до кордону з Дніпропетровською областю, де продали за десятку людям Коломойського.

Зробивши нескладні математичні розрахунки, бачимо явну «цінність» провернутої операції: Валик отримав від ДНР 20 тисяч гривень, «відбив» колишнім «роботодавцям» 120 тисяч. У результаті був заарештований і сів за ґрати на 15 довгих років».

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу