Терористами «введено режим контртерористичної операції» в Горлівці, – ЗМІ

10:41 13 травня 2014 р.


Фото: Gorlovka.ua

Як повідомляє у вівторок місцевий сайт, через стрілянину працівники машзаводу покидали його будівлю через запасний вихід.

Сайт «Gorlovka.ua» повідомляє сьогодні, 13 травня, що в однойменному місті терористи «ввели режим контртерористичної операції: заборонили розповідати в соцмережах про знаходження на території міста озброєних людей і звучать постріли». Видання конкретизує: 

«Сьогодні, 12 травня, в районі машзаводу ім. Кірова біля зупинки Північна прохідна були чутні постріли. За повідомленням очевидців, які проживають тут, близько 3 години дня біля магазину «Автотехцентр» були помічені люди у формі і зі зброєю, згодом ідентифіковані представниками місцевої самооборони. Працівники машзаводу розповідали, що через стрілянину і розборки після зміни їм довелося покидати будівлю через запасний вихід, а не центральний.

У групах «Антимайдан» і «Самооборона Горлівки» користувачі також підтверджують наявність озброєних людей у камуфляжній формі у кількості близько 15-30 осіб. Інформація про те, що сталося, не розголошується навіть користувачам каналів «Zello». 

Модератори натякнули, що в цьому районі проводиться контртерористична операція  і пригрозили, що будуть «банити» будь-якого, хто повідомить подробиці з місця подій. «У зв’язку з веденням на території Донецької народної республіки режиму контртерористичної операції, винесення в канал «Горлівка дій» інформації про знаходження на території міста осіб з зброєю і їх дислокації та обговорення дій самооборони міста заборонено. Передача інформації про постріли з короткоствольної і автоматичної зброї повинна здійснюватися виключно в лічку до модераторів з попередньою проханням про підтвердження. У щогодинною перекличці користувачам каналу допускається згадувати про ситуацію в районі проведення КТО, але без подробиць. У разі порушення правил, бан без можливості відновлення облікового запису», – такі правила вводять лідери сепаратистів Горлівки».

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу