Терористи втратили на сході України в 10-20 разів більше, аніж силовики, – військовий експерт

14:29 29 травня 2014 р.


Фото: football.hiblogger.net

Про це заявив у четвер керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Як передає сьогодні, 29 травня, кореспондент УНІАН, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук заявив у четвер на прес-конференції в Києві: «Втрати в таборі терористів становлять у співвідношенні до українських силовиків 1 до 10, 1 до 20. У них, дійсно, серйозні втрати серед особового складу».

Військовий експерт також поінформував: «Велика частина терористів зараз здається в полон і «зливає» інформацію про своїх соратників, намагається врятувати собі шкуру. І чим активніше буде АТО, тим цей процес буде інтенсивніший».

Дмитро Тимчук також наголосив: «Терористи воюють фактично за гроші, ідея як така відсутня. Відповідно, їхні стійкість, мужність у них нижчі за плінтус. Сили терористів існують лише за рахунок підтримки ззовні».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу