Терористи втікають з України до Росії під прикриттям евакуації мирних жителів, – ЗМІ (відео)

23:08 5 червня 2014 р.


Фото: novayagazeta.ru

При цьому, як розповідають активісти, «місцевим жителям говорять, що в першу чергу територію України покинуть сім’ї активних прихильників «ДНР» і «ЛНР», а далі буде видно…».

Сайт «Inforesist.org» інформує сьогодні, 5 червня, в публікації «Терористи і сепаратисти масово відступають убік РФ»:

«Активісти Луганська та Слов’янська повідомляють про масову втечу терористів і сепаратистів ЛНР і ДНР, а також їх сімей, в РФ. Терористи беруть активну участь в евакуації мешканців Слов’янська в Святогірськ, щоб під їх прикриттям відійти на територію РФ.

Про це сьогодні в ефірі «Громадського ТБ Донеччини» заявив активіст зі Слов’янська Олег Котенко. «Вони звозять людей, щоб вийти разом з ними, через Харків. Під егідою православної церкви, нібито це люди біжать, показати біженців», – сказав він.

Луганські активісти спостерігають і у себе в регіоні подібну картину. Інформацією від волонтерів «InformNapalm» з Луганської області ділиться журналіст Роман Бурко:

«Сепаратисти, які надавали пособництво російським терористам на Сході України масово вивозять свої сім’ї до Росії. Про це розповіли волонтери InformNapalm з Луганської обл.

«Вчора через прикордонний пост «Ізварине» з України до РФ виїхало близько 10 автобусів з сім’ями бойовиків, які беруть участь у збройному протистоянні. Місцевим жителям говорять, що в першу чергу територію України покинуть сім’ї активних прихильників ДНР і ЛНР, а далі буде видно…», – розповідають наші волонтери.

«При цьому наголошується, що даний пропускний пункт вже контролюється бойовиками ЛНР», – продовжує Бурко у своєму пості на Facebook. – У даному контексті, також слід зазначити, що «регіонал» Олександр Єфремов, який активно підтримує терористів, також готується покинути територію України. Він вже почав процес переводу своїх активів до РФ .

Патріоти з Луганська застерігають українську владу, що Єфремов готується убути в окупований Російською Федерацією Крим , імовірно, з суботи на неділю».

Бурко припускає, що втечею це назвати не можна. Він упевнений, що терористи і сепаратисти відступають, щоб добитися ефекту «затишшя перед бурею».

«Як ми пам’ятаємо, після втечі В.Януковича, РФ ввела свої війська в Крим, можливо, тепер масова втеча сепаратистів за кордон є черговим передвісником вторгнення і нового етапу неоголошеної війни між Росією і Україною. Це підтверджують і факти активізації сил РФ, які вже почали відверто нападати на українські погранпости з російської території…», – підсумовує журналіст».


Відео: Громадське ТБ

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу